Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v Nitre

Upozorňujeme rodičov, ktorí počas prázdnin pozastavili platby za stravné, že v auguste treba znova zadať trvalý príkaz v banke, najneskôr do 24.8.2018.

Ak má žiak zaplatené stravné do 28.8.2018 (platba je pripísaná na našom účte), bude automaticky prihlásený v septembri na stravu. (varí sa od 4.9. 2018)  Kto nebude mať záujem o obed, musí sa odhlásiť cez systém.

Ak žiak nebude mať zaplatené stravné do 28.8.2018 (platba nie je pripísaná na našom účte), nebude prihlásený automaticky v septembri na stravu.

Platby pripísané na náš účet po tomto termíne zaregistrujeme na konto dieťaťa, ale dieťa nie je automaticky prihlásené na stravu.

Rodič, ktorý zaplatí stravné po 28.8. 2018, musí dieťa prihlásiť na stravu cez internet alebo osobne u vedúcej jedálne.

Č.t. 037/7721698

viac
21.08.2018
DC Čičmany

Informácie pre pedagógov

DC v Čičmanoch - príchod v pondelok 27.8. o 14.00, ubytovanie a začiatok je o 15.00 hod. Ak nemôžete prísť, kontaktujte tel. č. 0915 756 639. 

 
(admin)
viac

Výberové konanie, Gymnázium sv. Cyrila a Metoda, Farská 19, 949 01 Nitra

Riaditeľ Spojenej katolíckej školy, Gymnázia sv. Cyrila a Metoda vypisuje výberové konanie na obsadenie miesta 

stredoškolský učiteľ nemeckého jazyka

s nástupom do pracovného pomeru dňa 01.09.2018.

Viac informácií na tel. číslach: ‭0915 205 803, 0904 882 058. 

 

viac

Mobilita Erasmus+ vo Veľkej Británii 

Päť krásnych dievok (menovite: Katka Vatrtová, Katka Jurdová, Magdaléna Mikušová, Petra Štítová, Natália Görögová) a dvaja švárni junáci (p. prof. Gurbicz a p. prof. Murárik)  sa vybrali vo štvrtok 28.6. o šiestej ráno na letisko do Viedne, odkiaľ leteli priamo do Manchestru. Prečo? Čakal ich nezabudnuteľný a neopakovateľný týždeň v Colwyn Bay, malom pobrežnom mestečku v štáte Wales. Dôvod bol jasný.  Pracovať na projekte o Studenej vojne spoločne so Španielmi, Nemcami a Welšanmi a popri tom spoznať nových ľudí, miesta a kultúry.

viac

Prajeme vám pekné prázdniny!

Ak by ste niečo potrebovali, tak úradné hodiny cez prázdniny sú každú stredu od 8,00 do 12,00 hod.

viac

Posledný týždeň v škole je už trochu voľnejší ako tie ostatné, a tak sme sa rozhodli zorganizovať na našej škole prednášku. Prednáška sa niesla v duchu ekológie a jej hlavnou myšlienkou bolo "Ako žiť bez odpadu". Tuto tému nám prišla v pondelok ráno objasniť zlatá pani z Bratislavy - Petra Slezáková.

viac

Po absolvovaní dlhej a nekonečnej cesty za novým dobrodružstvom sme oka nezažmúrili. Museli sme si zvykať na úplne iné prostredie, v ktorom sme boli zvyknutí spávať. Žiadne mäkké postele, len karimatka, spacák a naša vlastná vôľa nás držala pri živote. Avšak, ani to nás neodradilo tešiť sa na nové zážitky.

viac

Dnes sme ukončili školský rok v kláštornom kostole sv. omšou, ktorú celebroval otec biskup Viliam Judák. Áno, GCM-ko má za sebou ďalší školský rok.

viac

Príprava na náš výlet na Tále zahŕňala v sebe „zopár“ telefonátov a papierov a najmä upozornení, aby sme si dali pozor na medvede. Nakoniec som sprej na medvede nekúpila a vybrala sa v dôvere v Božiu starostlivosť na tento dobrodružný výlet. Boli situácie, kde som naozaj vnímala Božiu ochranu a vedenie.

viac
Novinky v kocke
  • Upozorňujeme rodičov, ktorí počas prázdnin... / viac
  • Informácie pre pedagógov DC v Čičmanoch -... / viac
  • Prajeme vám pekné prázdniny! Ak by ste n... / viac