Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v Nitre

Chcete ešte počas základky vyskúšať, aké je byť GCMákom?    Srdečne Vás pozývame. Začíname 2.3.2023 o 7:45 hod. krátkym privítaním. Každý záujemca bude zadelený do triedy. Náš tím ho bude sprevádzať do triedy, kde strávi dopoludnie. Cez veľkú prestávku Vás čaká prehliadka školy, počas ktorej je možné objaviť a preskúmať celú školu od suterénu až po podkrovie.  sa skončí ochutnávkou v našej školskej jedálni krátko po 11,00 hod.Tak sa pridaj 2.3.2023, nezabudni je nutná registácia. >> TU <<

viac
10.02.2023
Schnuppertag

Záujemcov o 5-ročné nemecké bilingválne štúdium 

pozývame Vás na „Schnuppertag “ 

16.02.2023 o 7:45 hod. 

Vyskúšaj deň v GCM!!!   

 

V najbližších mesiacoch bude musieť Vaše dieťa urobiť dôležité rozhodnutie, na ktorú strednú školu pôjde po základnej škole. Aby ste si mohli urobiť predstavu o našej škole, radi by sme pozvali záujemcov  o nemecké bilingválne štúdium na „zoznamovací deň“. Záujemcovia si v tento deň môžu vyskúšať každodenný školský život priamo v gymnáziu a bližšie spoznať našu školu.  

viac

Premýšľate o štúdiu na gymnáziu ? Chceli by ste sa dozvedieť viac o našom gymnáziu, prijímacích pohovoroch a o možnostiach štúdia u nás?

 

Príďte sa k nám pozrieť, porozprávať,

srdečne Vás pozývame!

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

VŽDY VO ŠTVRTOK od 11,00 hod. do 15,00 hod.

 

Jedinečná šanca sa všetko dozvedieť a na čokoľvek spýtať.

 

Naši noví potenciálni študenti mali možnosť stráviť s nami deň plný workshopov, zážitkov, informácii, mali aj možnosť aktívne sa zapojiť do našej DOD hry, pozrieť si priestory školy či porozprávať sa s ich budúcimi spolužiakmi a profesormi.


Chceme sa týmto poďakovať nielen žiakom, ktorí prišli, ale aj rodičom, ktorým nie je ľahostajná budúcnosť ich detí a záleží im na správnom výbere budúcej školy a vzdelania.

 

viac

Konečne sme mohli otvoriť brány nášho GCM pre záujemcov o štúdium aj fyzicky, nielen online. Tešili sme sa na vysmiate tváre budúcich študentov. Naozaj boli plné očakávania.

viac

Pozývame Vás na Deň otvorených dverí na našom GCM. Všetko je pripravené, každý kút školy dôsledne vyzametaný. Príďte sa presvedčiť už 11. novembra 2022.

viac

11. 11. 2022 od 8:00 do 13:00 hod.

Gymnázium sv. Cyrila a Metoda pozýva žiakov ôsmych a deviatych ročníkov a ich rodičov na deň otvorených dverí na Gymnáziu sv. Cyrila a Metoda v Nitre.

 

Počas dňa otvorených dverí sa Vám prihovoria:
 - vedenie školy,
 - zástupcovia pedagogického zboru,
 - duchovný správca školy,
 - žiaci školy.

 

Dozviete sa:
 - informácie o ponúkaných študijných odboroch,
 - o kritériách a podmienkach prijatia,
 - základné informácie o živote na škole: predmety, aktivity, krúžky, život na škole a internáte.

viac
Novinky v kocke
  • Spojená katolícka škola, Farská 19, 949 01... / viac
  • Spojená katolícka škola, Farská 19, 949 01... / viac
  • Spojená katolícka škola, Farská 19, 949 01... / viac
  •   2 % z dane  podporte naše gymnázium a ... / viac
  • Výberové konanie SKŠ Nitra Vyberove_konan... / viac
  • Chcete ešte počas základky vyskúšať, aké j... / viac