Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v Nitre

Milí tanečníci, prosím, pozrite si nácviky na stredu. Rozpis

 

 

 

viac
17.03.2019
Nácviky herci

 

Rozpis hereckých nácvikov na tento týždeň nájdete tu

 

Tanečný nácvik s choreografmi Bebou a Ľubom bude v nedeľu 24. marca 2019 cca od 14.00. Čas sa upresní v priebehu týždňa. 

 

 

viac

V nedeľu 7. apríla 2019 budeme hrať divadelné predstavenie „Spomeň si na mňa“ v Divadle Andreja Bagara v Nitre so začiatkom predstavení o 16.00 a o 19.00 hod.

 

Vstupenky si môžete kúpiť v Pokladnici DAB (vchod cez služobný vstup divadla z Mostnej ulice, každý pracovný deň od 8:30 do 18:30 hod.) od pondelka, 11. marca 2019.

 

Dajú sa zakúpiť iba osobne, predaj online  nie je  možný, pretože ide o predstavenie v prenájme. Tiež nie je možné platiť platobnou kartou. Cena vstupenky je 8 Eur.

 

 

viac
06.03.2019
Scenár

Prikladáme scenár divadelnej hry "Spomeň si  na mňa" pre všetkých, ktorí si potrebujú oprášiť texty. 

 

 

viac

Zverejňujeme kľúčovú scénu divadelnej hry Spomeň si na mňa - Obrátenie. Upozorňujeme na prítomnosť pani profesorky Mitošinkovej.

(text: admin) viac

GCM-áci to opäť raz rozbalili ako sa na správnych GCM-ákov patrí. A tak sa mohla TV LUX zaLUXnúť divadelným leskom v duchu Jacqua Fescha. 

 

Ak si na nás chcete spomenúť v duchu Spomeň si na mňa, môžete zaloviť v archíve TV LUX v relácii Doma je Doma.

 

Archív TV Lux

 

Prajeme vám príjemné chvíle pred televíznou obrazovkou.

viac

Spomeň si na mňa - Behind The Scenes

viac

Okrem "filmového zločinu" (bude uverejnený na gcmtelevision už čoskoro) z dielne nášho dvorného kameramana Andreja Karlubíka sme si vychutnávali slané i sladké dobroty, posedávali, postávali, zabávali sa, fotili a hlavne SPOMÍNALI!

Celá Afterpárty by sa dala vystihnúť jediným slovom, ktoré si nechal Miro Chochula "vytetovať" na ruku. Ak to neviete prečítať z fotky, zastavte sa za Mirom osobne a pozrite si nápis zblízka. Bude veľmi rád :) 

 

Tí, ktorí ste na Afterpárty nemohli prísť, zastavte sa v zborovni u sr. Márie Zuzany. Dostanete svoj podiel z čokoládovej nádielky! 

 

Všetky podrobnosti z Afterpárty nájdete na Instagramstory divadeného instagramu "spomensinamna". 

viac

Pribudli ďalšie fotky z posledných predstavení v divadle.

 

Prajeme krásny zážitok!

 

bit.do/fotospomensinamna

 

 

viac
Novinky v kocke