Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v Nitre

Školáci v škôlke

Posledný školský deň pred polročnými prázdninami, keď sa všetci žiaci tešili na predĺžený víkend a dostávali polročný výpis známok, vládla na škole rušná, avšak veselá atmosféra. Presne v tento deň sa taktiež rozhodla trieda 2.N navštíviť škôlku a vyčariť našim najmenším úsmev na tvári. Pripravili si pre nich rôzne aktivity a hry, aby sa aj oni potešili. Spolu sme si zaspievali, zasmiali sa a čo-to naučili o zdravom a nezdravom jedle, a dokonca aj nejaké tie slovíčka po nemecky. 

 

Ako cenu od každého z nás dostali keksík. Našou odmenou za toľké úsilie bol len pohľad na veselé tváre s iskierkami v očiach a širokým úsmevom. Už teraz sa tešíme na ďalšiu návštevu drobcov a čas, ktorý s nimi znovu strávime.  

Chcela by som sa aj touto cestou poďakovať našej triednej p.p. Turčekovej, že nám pomohla pripraviť program a pani učiteľkám v škôlke, že nám ho umožnili uskutočniť.  

Fotogaléria

(text: Sofia Febenová, foto: Nikola Rafajdusová)
Novinky v kocke
  • Hurá, postúpili sme do finále SAFI 2020 a ... / viac
  • Spojená katolícka škola v Nitre Vás pozýva... / viac
  • Na našej škole sa dvaja kameramani Marek a... / viac
  • Spojená katolícka škola v Nitre Vás pozýva... / viac
  • Vážení rodičia, kolegovia, žiaci,ako sme V... / viac
  • Spojená katolícka škola v Nitre Vás pozýva... / viac