Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v Nitre

Ako by volilo GCM-ko

V piatok pred jesennými prázdninami prebiehali na našej škole Študentské komunálne voľby 2018. Je to celoslovenská aktivita, ktorej cieľom je podporiť záujem mladých ľudí o verejný život. Zo 47 prihlásených odovzdalo svoj hlas 39 žiakov a výsledky sú nasledovné:
V boji o primátorské kreslo zvíťazil Marek Hattas s 28 hlasmi, na druhom mieste skončil  Róbert Sitár so 6 hlasmi a 2 hlasy získali zhodne Ján Greššo a Peter Oremus.

 

Voličov poúčala, hlasy sčítavala a na celý priebeh volieb dohliadala volebná komisia zložená z 5 žiakov - Mirka Žitňáková, Katka Petrovičová, Ema Zeleňáková, Zuzka Petríková a Andrej Piňák. Veľká vďaka patrí p. prof. Ondrejkovi, ktorý si celú túto akciu vzal pod patronát.

(text: Zuzka Petríková, foto: Mgr. Vladimír Ondrejka)

Novinky v kocke
  • Hľadáme učiteľa informatiky pre Gymnázium ... / viac
  • Prajeme vám pekné prázdniny! Ak by ste n... / viac
  • Výsledky prijímacích skúšok do prímy (15. ... / viac
  • Hľadáme: Naša škola príjme do pracovného ... / viac