Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v Nitre

NightFever 2017

Aký by bol koniec školského roka bez Nightfeveru? Tak ako minulé roky, aj tento ročník nás prekvapil neustálym záujmom a vytrvalosťou našich „uličníkov“. Klasické rozdelenie tímov, príjemná atmosféra, pekná hudba a hlavne Božia prítomnosť...to všetko ste mohli zažiť aj tento rok v Kláštornom kostole na Farskej ulici.

Spätná väzba od účastníkov Nightfever:

 

 

v  Vďaka mladým, ktorí pripravila tak úžasný zážitok pre oči i dušu. Bolo krásne vidieť mladých, ktorí žiarili, keď privádzali ľudí k Pánovi pred oltár. Nech všetku námahu im odmení Pán. Za všetko vďaka, nech je zvelebený Pán!

v  Máte krásne srdcia, chráňte si ich!

v  Skutočne nádherná atmosféra, krásna hudba a krásni mladí ľudia. Medžugorie na Slovensku!

v  Úžasné, nech je oslávený Pán! Vďaka za organizátorov, za ich námahu a odvahu. Bolo to pokojné a krásne spočinutie pri nohách Pána a nášho Kráľa a Spasiteľa. Kiežby také niečo mohlo pokračovať.

v  Veľmi som nadšená a spokojná s nádhernou úpravou a prípravou a ochotou dobrovoľníkov, ústretovosťou. Veľké Pán Boh zaplať!

v  Ďakujem za krásny zážitok, je to veľké povzbudenie a utvrdenie sa vo viere. Spevácky zbor nemá chybu, ešte raz veľká vďaka.

v  Čarovné ako dokáže láska spájať. Toto sú jedinečné chvíle pre všetkých, ktorí  chcú ísť cestou pravdy, lásky, slobody a života.

v  Ďakujeme za vytvorenie krásnej a veľmi hlbokej atmosféry pred Pánom. Nech Pán žehná náš svet! Mladí boli veľmi príjemní.

v  Nádherné! Vďaka Bohu a všetkým, ktorí pripravili tento večer, počas ktorého sme mohli byť tak blízko Bohu a cítiť jeho lásku. Bol to pre mňa hlboký duchovný zážitok.

v  Veľmi dobre sú vymyslené pozvania na chodníku a ešte lepšie sprevádzanie ku oltáru. Úmysly a evanjeliový citát – do života je tiež fajn nápad.

v  Nech Pán požehná všetkých organizátorov. Bolo to nádherné.

v  Hlboké, úprimné, inšpirujúce. Pán Boh zaplať a žehnaj Vás!

v  Úžasná akcia, vďaka, že som tu mohla byť. Nech vás za vaše úsilie žehná Pán.

Na tomto stretnutí si Pán povolával do svojej žatvy. Aleluja.

v  Pekný nápad v dnešnej uponáhľanej dobe.

v  Perfektne zorganizované.

v  Krásne zorganizované, veľký duchovný zážitok, miesto plné pokoja.

 

Fotogaléria

(text: Magdaléna Farkašová - 2.N/ foto: Adam Jurík – 3.B, Martina Tomanová – 4.A)

 

 

 

 

Novinky v kocke
  • Vážení uchádzači o bilingválne štúdium na ... / viac