Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v Nitre

Koncoročné dobrodružstvo 2.A

  13:42 CET, 31.5. 2017

Cesta započatá. Tri dni dobrodružstva pred nami. Cesta do Ružomberku a potom do Hrabova. Cesta plná srandy, fotiek a srandy a...no nič, prejdime ďalej.

Po príchode na chatu sme hneď vytiahli špekačky a v spoločnosti muflónov za ohradou sme strávili príjemný večer pri ohníku. Potom sme ešte v chate hrali nejaké hry a išli spať...alebo nie? Nie nešli, nás chalanov (lebo baby spali o poschodie vyššie) trápili malé potvorky, čo jedia naše vyfónky. Našťastie sme sa ich účinne zbavili.

 

8:30 CET, 01.06.2017

Raňajky v hoteli ....., najedení do prasknutia, hlavne internátnici, veď čo si budeme hovoriť. Potom rýchlo na chatu a šup šup na Malinô Brdo. Už sme skoro išli peši, ale keď sme zistili, že máme objednanú lanovku, nikto nenamietal. P.p. Mitošinková si pribrala do skupiny aj skupinu asi 25-ročných turistiek. Keby nevyrušovali, tak by ich neupozornila. J Lanovka na medzistanicu a potom peši na Malinô Brdo. Hore sme mali pri sedení na sedačkovej lanovke geografický výklad od p.p. Kvasňovskej. Pri čakaní na lanovku sme spoznávali okolité prostredie a chytali ,,bronz´´. Poobedie a večer sme strávili na chate spoločnými chvíľami. O zábavu sa nám postaral muflón, ktorý vybehol z klietky a prechádzal sa pri nás. #nationalgeographic

8:30 CET, 02.06.2017

Zase raňajky. Potom už len upratať, zbaliť sa a šup na autobus a potom na vlak.

 

Dôležité poznámky:

Meluš je nebezpečný, dávajte si naňho pozor!

Keď máte v chate nevítaných hostí, nespite tam, kde je ich najviac.

Použite opaľovací krém!

Nespite vo vlaku! Fotke sa nevyhnete.

Fotogaléria

(text: Andrej Piňák, 2.A, foto: 2.A)

 

 

 

Novinky v kocke
  • Hľadáme učiteľa informatiky pre Gymnázium ... / viac
  • Prajeme vám pekné prázdniny! Ak by ste n... / viac
  • Výsledky prijímacích skúšok do prímy (15. ... / viac
  • Hľadáme: Naša škola príjme do pracovného ... / viac