Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v Nitre

Venimus, Vidimus, Vincimus

Dňa 10. marca 2021 sa konalo online dekanátne kolo Biblickej olympiády a naša škola ako jasný obhajca titulu nemohla chýbať. Náš tím (v zložení: Ľudmilka Kováčová III.N, Zuzka Adamcová IV.B a ja, ako tretí olympionik) čakal a ťažko sa pripravoval siahodlhý rok, kým nadišla jeho hodina. Ako píše apoštol Pavol: „Dobrý boj som bojoval, beh som dokončil...“, tak aj my sme tento malý boj úspešne dokončili a celkom s luxusným predstihom zvíťazili. Teraz nás čaká ťažší súboj, a to presne o mesiac v podobe diecézneho kola. Konkurencia bude silná (ako vždy). Preto sa nateraz lúčime, prosíme o modlitebnú podporu v zázemí a ideme naďalej skúmať Písmo. Zatiaľ zbohom.

(V mene celého tímu – Michal Svoboda IV.B)
 
 
Novinky v kocke
  • Milí uchádzači o 4-ročné štúdium na GCM, n... / viac
  •   2 % z dane  podporte naše gymnázium a ... / viac
  • Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium n... / viac
  • Zákonný zástupca (ZZ) má povinnosť doručiť... / viac
  • Hurá, postúpili sme do finále SAFI 2020 a ... / viac
  • Na našej škole sa dvaja kameramani Marek a... / viac