Gymnázium sv. Cyrila a Metoda v Nitre

Je dobojované

V januári, po dlhšej športovej pauze, sme opäť rozbehli kolotoč súťaží. Ako býva zvykom, začali sme basketbalom SŠ žiakov. Cieľom bolo čo najlepšie sa umiestniť. Všetko sme tomu podriadili – ranné a aj poobedné tréningy.

Trénovali sme prihrávky, streľbu a samozrejme aj hru. Vylosovanie prihlásených škôl sme čakali s napätím. Dostali sme sa do ťažkej skupiny, z ktorej postupovali 2 školy do finále majstrovstiev okresu. Podarilo sa nám postúpiť spolu s Gymnáziom Golianova ul.

 

Vo finále sme sa stretli klasická „4“ – Gymnázium Golianova ul., Gymnázium Párovská ul., Športové gymnázium a my – GCM. Zápasy boli veľmi vyrovnané. Chalani nechali na ihrisku nielen pot, ale aj srdce. A to nám prinieslo úspech – skončili sme na 3. mieste.  Je to pre nás veľký úspech. Týmto sa chcem všetkým, ktorí reprezentovali našu školu, poďakovať :

Filip Šimko, Adam Šimko, Marko Špitálsky, Dávid Fedorko, Lukáš Benczi, Adam Rábara, Ondrej Cvičela, Marcel Meluš, Marek Gašparovič, Martin Valach, Filip Cvíčela, Michal Svoboda

(text: Mgr. Jana Mitošinková)

Novinky v kocke
  • Hľadáme učiteľa informatiky a matematiky p... / viac
  • Prajeme vám pekné prázdniny! Ak by ste n... / viac
  • Výsledky prijímacích skúšok do prímy (15. ... / viac
  • Hľadáme: Naša škola príjme do pracovného ... / viac